Teknoloji

WhatsApp, kaybolan mesajlar özelliğini yeni seçeneklerle güçlendiriyor

WhatsApp uygulamasında uzun zaman oldu zamanlı mesajlar özelliği bulunur. Periyodik mesajları etkinleştirdiğinizde, bildirimler gönderilir 24 saat veya 7 ve 90 gün sonra kaybolur ayarlayabilirsiniz. Ve şimdi, WhatsApp nihayet kullanıcıların kaybolan bildirimleri için bir düzineden fazla süre arasında seçim yapmasına izin verecek gibi görünüyor.

Artık WhatsApp kullanıcıları, kaybolan mesajları için farklı süreler arasında seçim yapabilecek. Şu anda 24 saat veya 7 ve 90 gün gibi seçenekler var ve başka bir seçenek yok; Bu WhatsApp kullanıcıları içindir gizlilik parametrelerini özelleştirmek için çok fazla alanbırakmıyor.

Ancak, Windows için WhatsApp masaüstü uygulamasının beta sürümünde WaBetaInfo tarafından tespit edildiği üzere, Meta artık kaybolan bildirimler için kullanılabilir. 12 kez daha eklemeye çalışıyor. WhatsApp masaüstü uygulamasının bu beta sürümü, mevcut bildirimlerin yanı sıra kaybolan mesajlar için bir düzine daha fazla son tarih sunacak. bunların ortasında 1, 3, 6 ve 12 saat; 2, 3, 4, 5, 6, 14, 21, 30, 60, 180 günVe 1 tam yıl var. Böylece, WhatsApp kullanıcıları artık gizlilik üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olacak.

WABetainfo

Bu yeni beta özelliği herkese açık WhatsApp sürümlerinde Ne zaman yayınlanacağı şu an için bilinmiyor. Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu